Portfolio

vronli.jpg, 5,2kB

Společnost poskytuje partnerství a outsourcing v oblasti online technické podpory. Kvalitní technická podpora zvyšuje spokojenost zákazníků a jejich loajalitu ke značce. Společnost nabízí své služby pod značkou „Servis na klik“. Poskytována je služba klientům – vzdálený servis PC, včetně zrychlení PC, odvirování, reinstalace SW. Za krátkou dobu své existence vytvořila společnost partnerství se značkami jako Centrum.cz, Comfor Stores, Realitní komora a další.

b4f.jpg, 8,5kB

Společnost byla založena v únoru 2011 a od svého vzniku působí v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku, s blízkými plány expandovat do Polska, Německa a Rakouska. Cílem je nacházet a tvořit pro klienty takové produkty, které jim přinesou skutečný a hmatatelný efekt, jak v oblasti úspor, tak v oblasti investic. Klíčovým produktem je ELEKTRONICKÁ AUKCE, efektivní nástroj pro porovnání aktuálních cen, nabízených dodavateli, což ve spojení s agregovaným objemem a soutěžním charakterem e-aukce, garantuje klientům dosažení nejvýhodnější ceny a to při dosažení absolutní míry transparentnosti.

designeros.jpg, 5,3kB

Designeros.com je první globální nákupní galerií, která umožňuje designerům a umělcům prezentovat a prodávat svoji práci a zároveň získávat přímou zpětnou vazbu od milovníků designu a umění. Díky exkluzivitě Designeros.com jako jediný globální portál umožňuje designerům vybudování vlastního jména a značky a umožňuje jim získání celosvětové klientely. Milovníci designu a umění pak mají přímý přístup k originálním dílům, která si mohou nejen prohlížet, ale mají možnost skrze osobní prezentace designerů poznat i jejich tvůrce a ideologii, která stála za jejich vznikem.

jobote

Jsme Jobote a naší hlavní myšlenkou a cílem je zjednodušení, zrychlení a celkové zefektivnění procesu najímání nových zaměstnanců. Chtěli bychom, aby i samotní zaměstnanci firmy mohli ovlivnit, kdo bude přijat na místa jejich kolegů. Proto jsme vyvinuli online HR nástroj Jobote, který zjednodušuje najímání zaměstnanců pomocí doporučení a dnes tolik oblíbených sociálních sítí.